Openings- en lestijden

 

Openingstijden Benefit Lifestyle Club

 

Maandag 08:30 – 12:00 uur 16:00 – 22:00 uur
Dinsdag 08:30 – 12:00 uur 16:00 – 22:00 uur
Woensdag 08:30 – 12:00 uur 16:00 – 22:00 uur
Donderdag 08:30 – 12:00 uur 16:00 – 22:00 uur
Vrijdag 08:30 – 12:00 uur 16:00 – 21:00 uur
Zaterdag 09:00 – 12:00 uur
Zondag 09:00 – 13:00 uur     

 

 

Indien de groepsruimte niet in gebruik is is er een mogelijkheid voor virtual lessen (XCORE of Cycle). Vraag hiernaar bij de balie.

 

 

Lestijden

 

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Virtual XCORE
09:00
10:00
Vitaal 50+
09:00
10:00
Marja
Fitmix
09:00
10:00
Marja
BRN
start 9/1/2020
09:00
10:00
Marja
Vitaal 50+
= Vitaal 60+
09:00
10:00
Marja
Virtual XCORE
09:00
10:00
09:30
Virtual XCORE
09:30
10:30
10:00
Circuit 50+
10:00
11:00
Jesper
Vitaal 50+
10:00
11:00
Marja
Fitmix
10:15
11:15
Marja
Virtual Cycle
10:00
11:30
10:30
Club Yoga
10:30
11:30
Rietje
Virtual Cycle
10:30
11:30
Club Yoga
10:30
11:30
Rietje
11:00
11:30
Virtual Cycle
11:30
12:30
12:00
16:00
Virtual Cycle
16:00
17:00
Virtual XCORE
16:00
17:00
16:30
17:00
Virtual XCORE
17:00
18:00
Kickboksen
17:00
18:00
Jeugdkickboksen
17:30
Club Power
Jesper
17:30
18:30
vanaf 9/1/2020
18:00
Pilates
18:00
18:50
Ramona
Virtual Cycle
18:00
19:00
18:30
19:00
BOOTCAMP Circuit
OUTDOOR
19:00
20:00
Ramona

BRN
start 6/1/2020
19:00
20:00
Marja
Kickboksen
19:00
20:00
Faust

XCORE live
19:00
20:00
Marja
Club Cycle
19:00
20:00
Jesper
BOOTCAMP Circuit
OUTDOOR
19:00
20:00
Marja

Kickboksen
19:00
20:00
Faust

Club Cycle
19:15
20:15
Jesper

Zumba
20:15
21:15
Marja
BRN
19:00
20:00
Marja
19:30
20:00
Buikspieren
20:00
20:15
Jesper

Club Cycle
20:15
21:15
Jesper
Club Step
20:00
21:00
Peternel
Fitmix
20:15
21:15
Anita
20:30
21:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Circuit 50+
10:00
11:00
Jesper
10:30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Vitaal 50+
09:00
10:00
Marja
Vitaal 50+
= Vitaal 60+
09:00
10:00
Marja
09:30
10:00
Vitaal 50+
10:00
11:00
Marja
10:30

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:00
Virtual Cycle
10:00
11:30
10:30
Virtual Cycle
10:30
11:30
11:00
11:30
Virtual Cycle
11:30
12:30
12:00
16:00
Virtual Cycle
16:00
17:00
16:30
18:00
Virtual Cycle
18:00
19:00
18:30

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:30
Club Power
Jesper
17:30
18:30
vanaf 9/1/2020
18:00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Buikspieren
20:00
20:15
Jesper

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
Club Cycle
19:00
20:00
Jesper
Club Cycle
19:15
20:15
Jesper
19:30
20:00
Club Cycle
20:15
21:15
Jesper
20:30
21:00

Maandag

Woensdag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
10:30
Club Yoga
10:30
11:30
Rietje
Club Yoga
10:30
11:30
Rietje
11:00

Dinsdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Club Step
20:00
21:00
Peternel
20:30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
20:00
Zumba
20:15
21:15
Marja
20:30
21:00

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Fitmix
09:00
10:00
Marja
09:30
10:00
Fitmix
10:15
11:15
Marja
10:30
11:00
20:00
Fitmix
20:15
21:15
Anita
20:30
21:00

Woensdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
BOOTCAMP Circuit
OUTDOOR
19:00
20:00
Ramona
BOOTCAMP Circuit
OUTDOOR
19:00
20:00
Marja
19:30

Maandag

Donderdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
17:00
Kickboksen
17:00
18:00
Jeugdkickboksen
17:30
19:00
Kickboksen
19:00
20:00
Faust
Kickboksen
19:00
20:00
Faust
19:30

Dinsdag

Donderdag

Vrijdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
19:00
XCORE live
19:00
20:00
Marja
19:30

Dinsdag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
18:00
Pilates
18:00
18:50
Ramona
18:30

Maandag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
Virtual XCORE
09:00
10:00
Virtual XCORE
09:00
10:00
09:30
Virtual XCORE
09:30
10:30
10:00
16:00
Virtual XCORE
16:00
17:00
16:30
17:00
Virtual XCORE
17:00
18:00
17:30

Maandag

Woensdag

Vrijdag

Zaterdag

Zondag

Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag
09:00
BRN
start 9/1/2020
09:00
10:00
Marja
09:30
19:00
BRN
start 6/1/2020
19:00
20:00
Marja
BRN
19:00
20:00
Marja
19:30

Maandag

  • BRN
    19:00 - 20:00

Donderdag

  • BRN
    09:00 - 10:00

Vrijdag

  • BRN
    19:00 - 20:00